Eerstejaars Wedstrijdroeien

Heb jij na de eerste halen tijdens de RIT de smaak te pakken en wil jij onder professionele begeleiding op topniveau roeien? Doe dan selectie! Deze periode verloopt onder begeleiding van goede coaches en een professionele coach. Alle geselecteerden trainen samen om een goede indruk te krijgen van elkaar en het wedstrijdroeien. Voor dames, heren en lichte heren worden de beste eerstejaars achten geselecteerd. Voor lichte dames is er een dubbelvier. Met jouw ploeg train je vervolgens zes tot zeven keer per week, met een mooi jaar waarin je op nationaal niveau strijd tegen andere eerstejaarsploegen als doel.

Quote Kaat, EJLD: “In mijn eerste jaar wedstrijdroeien heb ik met mijn fantastische ploeg heel hard geroeid, hard gehuild en nog harder gelachen. Het was een jaar waarin ik heb geleerd wat echte vriendschap is, waar mijn grenzen liggen, en hoeveel verder je die kan verleggen. Er blijft altijd een deel van mijn ploeg bij mij, en een deel van mij bij hun. Er waren euforische pieken en diepe dalen, maar altijd bleven we doorgaan en om elkaar geven, wat het echt tot het mooiste jaar van mijn leven heeft gemaakt.” 

 

Middengroepen

Na het eerste jaar stroom je door naar de middengroepen. Bij de middengroep train begin je met krachttraining en roei je in verschillende boottypes om jezelf verder te ontwikkelen: vieren, tweetjes, skiffs. Ook wordt er op een aantal belangrijke wedstrijden, waaronder de Baselhead, Heineken Roeivierkamp en de Koninklijke Hollanderbeker, een acht op het water gelegd. In het kortebaanseizoen, vanaf april, start je in een vaste opstelling en doe je mee aan het devellopmentklassement. Er zijn bij de middengroepen ook internationale uitstapjes mogelijk, zoals Gent, Basel en Henley.

 

Ouderejaars

De ouderejaars roeiers van Skøll behoren tot de nationale (sub-) top van Nederland. Bij de Ouderejaars roei je tot het Nederlands Kampioenschap voornamelijk in kleine nummers. Binnen jouw ploeg train je allemaal individueel. In februari ga je met z’n allen op trainingskamp naar Sevilla om je klaar te maken voor het seizoen. Na het Nederlands Kampioenschap zijn er verschillende mogelijkheden. Je kan meedoen aan de nationale wedstrijden, maar ook meedoen aan internationale projecten zoals Henley en World Cups. Voor specifieke wedstrijden wordt er een boot gevormd met de beste roeiers van de vereniging. Denk aan de Amstelbeker, Baselhead, Head of the River Amstel & Heineken Roeivierkamp en de Varsity. 

Quote Arlette, OJD: “Toen ik begon met studentenroeien vond ik het heel belangrijk om me verder te kunnen ontwikkelen - in zowel de skiff als grotere boten. Dit paste precies in de sfeer en doelen van de OJD en inmiddels ik roei ik al 2 jaar met heel veel plezier mee met dit fijne team!”

 

Voor vragen over wedstrijdroeien kan je terecht bij wedstrijd@skoll.nl

Onderhouds document roeiers & coaches

Naam #tellende blikken #niet tellend #totaal aantal blikken
1 Carline Bouw (nk, fisu: brons, ek: zilver 2x, wk: brons 2x, goud 2x, os: brons, zilver) 45 23 68
2 Annemiek de Haan (nk, wk: brons, os: brons 2x, zilver) 43 25 68
3 Mathijs Vellenga (ej, nk, wk: brons, zilver, os: zilver) 38 24 62
4 Pieta van Dishoeck (nk, wk: brons, zilver, os: zilver 2x) 35 14 49
5 Wolter Blankert (nk, wk: brons, goud) 30 11 41
6 Lennart van Lierop (nk, jwk, wu23, henley) 28 23 51
7 Maarten de Boer (ej, wk: brons) 27 9 36
8 Nienke Hommes (ej, nk, fisu: brons, wk: brons, os: brons) 26 24 50
9 Sven Sjenitzer (nk, fisu: goud) 26 5 31
10 Robbert van de Veen (ej, nk, fisu: goud) 26 4 30
11 Harm Scholten (nk) 25 6 31
12 Lies Rustenburg (wu23: brons, ek: zilver, brons, os, wc: goud 4x) 25 6 31
13 Hurnet Dekker (ej, nk, fisu: brons, wk: brons, os: brons) 24 31 55
14 Anna Koopmans (nk) 24 17 41
15 Arnoud Beens (nk) 24 17 41
16 Bjorn van den Ende (nk, ek: brons, os, wc: goud, zilver, brons) 23 9 32
17 Job Huigsloot (dev, nk, henley) 22 12 34
18 Renee van Rooyen (nk) 22 11 33
19 Klaske Galama (nk) 22 8 30
20 Ellen Maas (nk) 21 10 31
21 Remko Schnieders (nk, wk: brons) 20 15 35
22 Leofwin Visman (nk, wk:brons) 18 10 28
23 Maarten Tromp (nk, wk: brons, goud) 18 3 21
24 Vincent Muda (nk, wu23: brons, zilver, goud, os) 17 15 32
25 Machiel Koper 17 8 25
26 Derk Fontein 17 4 21
27 Dominique van der Pauw (nk, wk) 16 10 26
28 Nienke Dekkers (nk, wk: brons) 16 9 25
29 Tjerk Gaulthérie van Wezel (nk, fisu: goud) 16 8 24
30 Marlies Smulders (nk, os: brons, zilver) 15 17 32
31 Tycho Muda (nk, wu23: brons, zilver, goud, os) 15 11 26
32 Katrien Hautvast (nk) 14 16 30
33 Julie Tabbers (nk) 14 8 22
34 Dennis Stroombergen (nk, wu23: goud) 14 6 20
35 Ditmer de Vries 14 4 18
36 Guillaume Krommenhoek (henley, nk) 14 2 16
37 Simen Grootjans 13 36 49
38 Janneke Goudswaard (nk, fisu: brons) 13 9 22
39 Aukje Zuidema (wk: brons) 13 6 19
40 Marije Deutekom (nk) 13 6 19
41 Wesley van Breda (ej, nk) 13 3 16
42 Robin Puls (fisu: zilver) 12 7 19
43 Maarten Bordewijk 12 4 16
44 Annemarie Maas (nk) 12 1 13
45 Nika Vos (Varsity, nsk, wku23: zilver, nk: goud, wc: goud) 11 17 28
46 Klaartje Groot (nk, fisu: brons) 11 11 22
47 Evert Groen (nk) 11 7 18
48 Thijs Riemersma (dev) 11 7 18
49 Elsbeth Beeres (Varsity, nk, fisu, henley, wu23: goud; ek: zilver, brons; wc: goud, brons) 11 5 16
50 Frank den Bieman 11 3 14
51 Daniel Peters 11 2 13
52 Erwin Back (nk) 11 2 13
53 Floor van der Linden 11 2 13
54 Linda Mebus 11 2 13
55 Steven Dinkelaar 11 2 13
56 Stephan van Gorp (nk, wu23) 10 8 18
57 Jaap Groen 10 7 17
58 Olivier van Veen 10 6 16
59 Annemarie Dijkstra (wu23: zilver) 10 5 15
60 Mickey van der Giesen (nk) 10 5 15
61 Patty Kluytmans 10 5 15
62 John Uiters 10 4 14
63 Rogier Peters (nk) 10 3 13
64 Wibout Rustenburg (nk) 10 3 13
65 Froukje Wegman 10 2 12
66 Saskia Egas Reparaz 9 7 16
67 Caroline Scholten (nk) 9 6 15
68 Esther Devilee (nk) 9 6 15
69 Jan Leerink 9 6 15
70 Pieter-Joost van Dam (ej) 9 5 14
71 Remco de Keizer (ej) 9 5 14
72 Daniel Haverman (nk) 9 4 13
73 Rens de Boer (nk) 9 4 13
74 Jasper Kampman 9 3 12
75 Joris Moerman 9 3 12
76 Dirk Mutsaerts 9 2 11
77 Peter van der Eerden 9 2 11
78 Roel van de Hoeve 9 2 11
79 Stijn Wieling (nk) 9 2 11
80 Tim Bronkhorst (nk) 9 2 11
81 Joppe van Duijn 9 1 10
82 Ashley Rijst (Varsity, nsk, nk: zilver) 8 12 20
83 Lia Witteveen (nsk) 8 9 17
84 Noah Schuster 8 7 15
85 Wessel Klijnsma (dev, fisu) 8 7 15
86 Caroline Verweij (ej, nk) 8 5 13
87 Joost van der Heijden (nk) 8 4 12
88 Odiel Wassenaar 8 4 12
89 Olav Molenaar (henley, eku23: brons) 8 4 12
90 Ivo Visser 8 3 11
91 Rodek Hiddink 8 3 11
92 Stynke Docter 8 3 11
93 Coen Kleipoel (nk) 8 2 10
94 Gemmeke Caron 8 2 10
95 Karin de Koning (ej) 8 2 10
96 Lisa van Swieten 8 2 10
97 Luka van der Zwan 8 2 10
98 Marieke van Gool (ej) 8 2 10
99 Mathijs Kok 8 2 10
100 David ten Napel 8 1 9
101 Maaike de Man 8 1 9
102 Wil Femer 8 1 9
103 Marga Zwaan (ej) 8 0 8
104 Pieter den Basten 8 0 8
105 Hans Foppe 7 10 17
106 Jonneke Boere (Varsity, fisu, nk: zilver) 7 10 17
107 David Kampman (ek: zilver, nk: goud) 7 6 13
108 Frans Schrijver 7 4 11
109 Hans Rinkema 7 4 11
110 Jan van der Bij 7 4 11
111 Lori Buma 7 4 11
112 Robert Wendte (ej) 7 4 11
113 Evert Wind 7 3 10
114 Maaike Smeets (ej) 7 3 10
115 Marc Leerink 7 3 10
116 Annamaria van der Steeg 7 2 9
117 Barbara Buitenhuis (ej) 7 2 9
118 Daphne Leferink (ej) 7 2 9
119 Nicolas van Brussel 7 2 9
120 Willem van Vugt (nk) 7 2 9
121 Ad Westerhuis 7 1 8
122 Floris Kloosterman 7 1 8
123 Jaaike Bouhuis 7 1 8
124 Jur Dusseldorp 7 1 8
125 Daphne Giesberger (ej) 7 0 7
126 Floruis Hokster 7 0 7
127 Hubert de Jonge 7 0 7
128 Roos Eisma 7 0 7
129 Obbe Tibben (nk) 6 10 16
130 Sanne Bruggink (fisu) 6 10 16
131 Maud Joosstens (nk: goud, wc: zilver) 6 8 14
132 Niall van de Wouw 6 8 14
133 Joost Burger (dev) 6 6 12
134 Karin Spaargaren 6 5 11
135 Nine Douwes Dekker (wu23: brons) 6 5 11
136 Karlijn Keijzer 6 4 10
137 Athena van den Busken 6 3 9
138 Irne van Bokhoven 6 3 9
139 Toke Sibbel 6 3 9
140 Antionette Vlieger 6 2 8
141 Danielle van den Berg 6 2 8
142 Job Huisman 6 2 8
143 Lotte Verhoef (ej) 6 2 8
144 Han van den Berg 6 1 7
145 Ron Seljee 6 1 7
146 Jacques van den Berg 6 0 6
147 Joris van Waveren 6 0 6
148 Koen Schleijpen 6 0 6
149 Anne Blankert 5 6 11
150 Adriaan den Hertog (dev) 5 5 10
151 Edo Vellenga 5 5 10
152 Tjebbo Mulder (ej) 5 5 10
153 Anton Reijinga 5 4 9
154 Malina Bus 5 4 9
155 Marieke Pronk 5 4 9
156 Marjolein Verhoeven 5 4 9
157 Martijn Bekker 5 4 9
158 Diederik Schregardus (ej) 5 3 8
159 Erik de Bres (ej) 5 3 8
160 Eva Kuhry 5 3 8
161 Floor van Deudekom 5 3 8
162 Heiko de Graaf 5 3 8
163 Jurjen Ringers 5 3 8
164 Kirsten Lanz (nk) 5 3 8
165 Martijn Kortekaas 5 3 8
166 Martin Hulsman (ej) 5 3 8
167 Odo den Toom 5 3 8
168 Andre de Meere 5 2 7
169 Camiel van der Veldt (ej) 5 2 7
170 Frank Wendte 5 2 7
171 Jasper Bennik 5 2 7
172 Leonieke Vlaanderen 5 2 7
173 Marieke van der Meij (ej) 5 2 7
174 Martijn van Bladeren 5 2 7
175 Menno de Rooij 5 2 7
176 Pieter Taselaar 5 2 7
177 Christien van Meurs (ej) 5 1 6
178 Evelien Wind 5 1 6
179 Ilonka Brugemann 5 1 6
180 Jacqueline Engelen (ej) 5 1 6
181 Oscar Diergaarde 5 1 6
182 Danielle Galdeij (ej) 5 0 5
183 Mette Schipper 5 0 5
184 Tomas Jansma 5 0 5
185 Joost Kolkman (nk) 4 9 13
186 Jolien Verweij 4 6 10
187 Marijn Engels 4 6 10
188 Brecht van Kuijk (nk: brons) 4 5 9
189 Bregtje Hermans 4 5 9
190 Ewout Hardeman (dev) 4 5 9
191 Gert Frijters 4 5 9
192 Hugo van Duijnhoven (dev) 4 5 9
193 Alexandra van der Marel 4 4 8
194 Coosje Tuijn 4 4 8
195 Els Hertog (NK, Dev) 4 4 8
196 Emma van der Vorst (NK, Dev) 4 4 8
197 Erik van der Pluym 4 4 8
198 Marjolijn Hulsbos (fisu) 4 4 8
199 Pieter Postema 4 4 8
200 Rutger Overstegen (dev) 4 4 8
201 Sietske Wiemer (NK, Dev) 4 4 8
202 Sophie Goldschmeding (NK, Dev) 4 4 8
203 Carsten Brzeski 4 3 7
204 Chris Vermaak 4 3 7
205 Ieke Egas Reparaz 4 3 7
206 Jorn Salverda (nk) 4 3 7
207 Lisanne van Geffen 4 3 7
208 Meike van Wegen 4 3 7
209 Willemijn Cornet 4 3 7
210 Angelika de Hoog 4 2 6
211 Boris Bergman 4 2 6
212 Carl van Schagen 4 2 6
213 Fonger Ypma (ej) 4 2 6
214 Jeanine Graaf (ej) 4 2 6
215 Susan Voogd 4 2 6
216 Alexander van der Slot 4 1 5
217 Annick van Vucht 4 1 5
218 Arlette Roos 4 1 5
219 Bram Heijnen 4 1 5
220 Erik Landman 4 1 5
221 Fleur Rövekamp 4 1 5
222 Gert-Jan Schuurmans 4 1 5
223 Heike Burgers 4 1 5
224 Jasper Jöbsis 4 1 5
225 Linda Langheld 4 1 5
226 Lonneke Bolland 4 1 5
227 Lucy Schoen 4 1 5
228 Rogier Hoorn 4 1 5
229 Tim Heijbrock 4 1 5
230 Arne Zschage 4 0 4
231 Esther Verburg 4 0 4
232 Frank Lubbers 4 0 4
233 Gerard Oud 4 0 4
234 Joop ten Brink 4 0 4
235 Leonie te Loo 4 0 4
236 Meno van de Eerden 4 0 4
237 Michaël Busby 4 0 4
238 Rein de Haan 4 0 4
239 Renée Daamen 4 0 4
240 Roos Hogervorst 4 0 4
241 Rutger Kortleven (ej) 4 0 4
242 Sanne Goosen 4 0 4
243 David Hengst 3 5 8
244 Michiel Moerman 3 5 8
245 Reuben Wijnberg 3 5 8
246 Sjoerd ten Brinke (dev) 3 5 8
247 Joris Oele (ej) 3 4 7
248 Dianne Wolters 3 3 6
249 Ditmar Waterman 3 3 6
250 Hans van der Linden 3 3 6
251 Janneke Wilms 3 3 6
252 Jolien Verhoef 3 3 6
253 Joost Schwarz 3 3 6
254 Martijn Peeters 3 3 6
255 Paul Calis 3 3 6
256 B. de Jager 3 2 5
257 B. Perre 3 2 5
258 Camiel van Hoorn (nk) 3 2 5
259 Caterien Selen (ej) 3 2 5
260 Emmelien van de Pol 3 2 5
261 Frank Borsboom 3 2 5
262 Frederik Wintermans 3 2 5
263 H. van der Pol 3 2 5
264 Hanna ten Brink 3 2 5
265 Harmen Hofstra 3 2 5
266 Lukas Magnus 3 2 5
267 Ren Sharp 3 2 5
268 Roderick Bruijnes 3 2 5
269 Roderik van Putten 3 2 5
270 Abel Huigsloot 3 1 4
271 Bastiaan van der Veen 3 1 4
272 Bram de Jong 3 1 4
273 Caren Frijlink 3 1 4
274 Casper Landweer 3 1 4
275 Doesjka Porcelijn 3 1 4
276 Elisabeth Sneeuw 3 1 4
277 Floris Lambrechtsen 3 1 4
278 Frank van Assema 3 1 4
279 Guido Winnink 3 1 4
280 Guus Verhaar 3 1 4
281 Jeroen Pasman 3 1 4
282 Joris Rijnberg 3 1 4
283 Jos Berkhout 3 1 4
284 Klaas Kruiswijk 3 1 4
285 Kris de Maat 3 1 4
286 Maarten Klop 3 1 4
287 Marijke Vergeer 3 1 4
288 Mark Fontein 3 1 4
289 Mathijs Brand 3 1 4
290 Maxim Meijerink 3 1 4
291 Merlijn Kools 3 1 4
292 Michiel Grootegoed 3 1 4
293 Rianne der Weduwe 3 1 4
294 Roemer Claassen 3 1 4
295 Stephanie Ceha 3 1 4
296 Steven Moerman 3 1 4
297 Thijs Haver 3 1 4
298 Tim Kapteijns 3 1 4
299 Tim Verwest 3 1 4
300 Tom Lagerberg 3 1 4
301 Volker Meuzelaar 3 1 4
302 Wouter Fransen 3 1 4
303 A. van Vliet 3 0 3
304 Annet Brandt 3 0 3
305 Antoinette de Groot 3 0 3
306 B. Buysrogge 3 0 3
307 Bas van Drooge 3 0 3
308 C. Braams 3 0 3
309 C. Sipsma 3 0 3
310 Casper Kerkvliet 3 0 3
311 Connie Vreugdenhil 3 0 3
312 Dirk van der Heide 3 0 3
313 Eric van Oort 3 0 3
314 Fedor Seegers (ej) 3 0 3
315 Fred Buurlage 3 0 3
316 Fred Huijtink 3 0 3
317 Gerrit-Jan Lambrechts 3 0 3
318 Gwen Uitman (ej) 3 0 3
319 Gwion Davies 3 0 3
320 J. van der Horst 3 0 3
321 Jacob Hogervorst (ej) 3 0 3
322 Janneke Loomans 3 0 3
323 Jorrit de Leur 3 0 3
324 Jorrit de Regt 3 0 3
325 Josine Branbergen 3 0 3
326 Joyce Götgens (ej) 3 0 3
327 Karin Zuidgeest (ej) 3 0 3
328 Maarten Rademakers (ej) 3 0 3
329 Marieke Hageman 3 0 3
330 Marijn Steegstra (ej) 3 0 3
331 Michel van Overbeek 3 0 3
332 Mirjam Schmitz (ej) 3 0 3
333 Nienke Neij (ej) 3 0 3
334 Petra de Lint 3 0 3
335 Rob Kos 3 0 3
336 Rob Vervoorn 3 0 3
337 Ronne Bakker 3 0 3
338 Roy Johannink (ej) 3 0 3
339 Sander Hoek 3 0 3
340 Sander Weeber 3 0 3
341 Ton Visser 3 0 3
342 Jessica Niemijer (nsk) 2 8 10
343 Aron Vas Visser (dev) 2 6 8
344 Thomas van Til (dev) 2 6 8
345 Nienke Mekkes 2 5 7
346 Charlotte van Andel 2 4 6
347 Hannah Mason 2 4 6
348 Irene Doelman 2 4 6
349 Patrick van Dam 2 4 6
350 Alexander Brokx 2 3 5
351 Evelien Stevenson 2 3 5
352 Hanne Mooij 2 3 5
353 Luc Vermeer 2 3 5
354 Robin Meester 2 3 5
355 Rogier Besemeer 2 3 5
356 Victor Ooink 2 3 5
357 Anna Habers 2 2 4
358 Arjé Cahn 2 2 4
359 Bram Millenaar 2 2 4
360 Daniël Versluis 2 2 4
361 Gijs van Laatum 2 2 4
362 Jacques Wijker 2 2 4
363 Jakoline van Empel 2 2 4
364 Joris Kuijsten 2 2 4
365 Keke Groenhart 2 2 4
366 Liesbeth Gudde 2 2 4
367 Mirte Verkooijen 2 2 4
368 Nienke Brendel 2 2 4
369 Priska Tijdhof 2 2 4
370 Roland Beekman 2 2 4
371 Sabine Engels 2 2 4
372 Sofie Hamers 2 2 4
373 Stijn Zelhorst 2 2 4
374 Tess Ouwerkerk 2 2 4
375 Thomas Bredée 2 2 4
376 Wendy Duijker 2 2 4
377 Alexander Janssen 2 1 3
378 Anne-Marie Meijer 2 1 3
379 Annelieke van Bokhoven 2 1 3
380 Arie Muijlwijk 2 1 3
381 Bastiaan Paalman 2 1 3
382 Casper Riekerk 2 1 3
383 Dirk Thuis 2 1 3
384 Elles van den Hoek 2 1 3
385 Eric de Jong 2 1 3
386 Erik van der Hoek 2 1 3
387 Erin Hoogenboom 2 1 3
388 Hayte de Jong 2 1 3
389 Hessel van Leeuwen 2 1 3
390 Iris Neijzen 2 1 3
391 Ivo Beenhakker 2 1 3
392 Jan Piersma 2 1 3
393 Jim Hoffman 2 1 3
394 Jochem van der Vliet 2 1 3
395 Johnny Riepen 2 1 3
396 Laura Rosendahl Huber 2 1 3
397 Lina Dokter 2 1 3
398 Loes Bijleveld 2 1 3
399 Mark Eecen 2 1 3
400 Mark Neijmeier 2 1 3
401 Nikola Banishki 2 1 3
402 Noor Tromp 2 1 3
403 Pieternel Overweel 2 1 3
404 Roelof Pol 2 1 3
405 Sebastiaan van Leeuwen 2 1 3
406 Stef Menting 2 1 3
407 Stijn van den Heuvel 2 1 3
408 Thijs Burger 2 1 3
409 Tijmen Burggraaf 2 1 3
410 Albertine Voncken 2 0 2
411 Amber Veldhuizen 2 0 2
412 Anna Veltkamp 2 0 2
413 Annelies Veldhuis 2 0 2
414 Cas Wiebinga 2 0 2
415 Casper Kerckhoff 2 0 2
416 Casper Warnik 2 0 2
417 Cathelijne de Lint 2 0 2
418 Cathelijne Kolthof 2 0 2
419 Chris Vonk 2 0 2
420 Cor Koeman 2 0 2
421 David Orvalho 2 0 2
422 Edgar Bohte 2 0 2
423 Elandia Brink 2 0 2
424 Elisa Smit 2 0 2
425 Elizabeth Kleipoel 2 0 2
426 Evelien van de Plaats 2 0 2
427 Ewoud Elenbaas 2 0 2
428 Fien Peters 2 0 2
429 Floris Rutjes 2 0 2
430 Floris Stevens 2 0 2
431 Gijs Andringa 2 0 2
432 Imme van den End 2 0 2
433 Inge de Clerq 2 0 2
434 Jose Manshanden 2 0 2
435 Kaat van Leenders 2 0 2
436 Katinka Krom 2 0 2
437 Kim Olde Dubbelink 2 0 2
438 Lars Vilters 2 0 2
439 Leon Overweel 2 0 2
440 Lola van 't Loo 2 0 2
441 Lucia Folkers 2 0 2
442 Maikel Volkerink 2 0 2
443 Marc Brouwer 2 0 2
444 Mark Smit 2 0 2
445 Michael Pronk 2 0 2
446 Minke Holleboom 2 0 2
447 Nanneke Bungeberg 2 0 2
448 Nellie Ossebaar 2 0 2
449 Niels Koert 2 0 2
450 Nour Stevens 2 0 2
451 Pascal Visser 2 0 2
452 Pien van den Bos 2 0 2
453 Pim Stokkel 2 0 2
454 Rina Engel 2 0 2
455 Roel Claasen 2 0 2
456 Rolien Koolhaas 2 0 2
457 Ruud Brasser 2 0 2
458 Schelte van Ruiten 2 0 2
459 Susan van Benten (ej) 2 0 2
460 Thijmen Jessen 2 0 2
461 Toine Schermer 2 0 2
462 Vera van de Linden 2 0 2
463 Willem Schoonbeek 2 0 2
464 Willem Zeelen 2 0 2
465 Wim Buntsma 2 0 2
466 Iris Visser 1 6 7
467 Anna Vos 1 5 6
468 Astrid Cohnen 1 4 5
469 Evert Doorn (ej) 1 4 5
470 Floor Sonneveld 1 4 5
471 Grace van den Berg 1 4 5
472 Irene Brouwer 1 4 5
473 Katja van der Perk 1 4 5
474 Maurice van Oostrom (ej) 1 4 5
475 Roel Driessen 1 4 5
476 Anouk van der Vossen 1 3 4
477 Dennis Schuster 1 3 4
478 Eva van der Voet 1 3 4
479 Karel de Groot (ej) 1 3 4
480 Luc Peute 1 3 4
481 Maarten Bouw 1 3 4
482 Maxime Veenhoven 1 3 4
483 Peter Dekker 1 3 4
484 Valérie Jansen 1 3 4
485 Benthe Boonstra (wc: 2x goud) 1 2 3
486 Daniël Beelen 1 2 3
487 Elbrich de Boer 1 2 3
488 Folkert van Kuijk 1 2 3
489 Irene Sormani 1 2 3
490 Jalle Wolfenter 1 2 3
491 Jasper Drenth 1 2 3
492 Joep Christiaanse 1 2 3
493 Kamiel Bakx 1 2 3
494 Kees IJzerman 1 2 3
495 Madeline Mol 1 2 3
496 Marjolein Gevers 1 2 3
497 Mark Nijland 1 2 3
498 Mathijs van Dam 1 2 3
499 Mika Bekkers 1 2 3
500 Nadja van der Weide 1 2 3
501 Noud van Maanen 1 2 3
502 Peter Zuiddam 1 2 3
503 Rene Hillege 1 2 3
504 Roy Lagerburg 1 2 3
505 Simon van Rees 1 2 3
506 Tsjip van der Leeuw 1 2 3
507 Willem-Friso Woudenberg 1 2 3
508 Wouter Staa 1 2 3
509 Yark Hazewinkel 1 2 3
510 Anna Marije Hagendoorn 1 1 2
511 Anne-Floor van Tilburg 1 1 2
512 Annebel Keijzer 1 1 2
513 Annemieke Efdee 1 1 2
514 Arvind Ramnath 1 1 2
515 Bart Truijens 1 1 2
516 Bauke ten Brinke 1 1 2
517 Bertjan Kerklaan 1 1 2
518 Beryl van Hoek 1 1 2
519 Bob de Jager 1 1 2
520 Bolke de Bruin 1 1 2
521 Cindy de Jong 1 1 2
522 Claire Fleming 1 1 2
523 David Riemerink 1 1 2
524 David van Velden 1 1 2
525 Dirk Evers 1 1 2
526 Dirk van der Heijden 1 1 2
527 Dirk van Essen 1 1 2
528 Donya Straatman 1 1 2
529 Elke Jurres 1 1 2
530 Emma Ros 1 1 2
531 Evie Cox 1 1 2
532 Fenna Bouman 1 1 2
533 Fieke Kolk 1 1 2
534 Fieke Nobel 1 1 2
535 Flip Tonkens 1 1 2
536 Floor Lauriks 1 1 2
537 Frans Smit 1 1 2
538 Gaia Evers 1 1 2
539 Gerben Dekker 1 1 2
540 Gijs Punte 1 1 2
541 Godfried de Vries 1 1 2
542 Hanna Jansen 1 1 2
543 Hannah Heideveld 1 1 2
544 Hessel Edelijn 1 1 2
545 Isabelle Haak 1 1 2
546 Jaap Stokking 1 1 2
547 Jaap Wagenaar 1 1 2
548 Jabik Groot 1 1 2
549 Jacco Provoost 1 1 2
550 Jan Koelmans 1 1 2
551 Jannes Sinke 1 1 2
552 Jasper Kunst 1 1 2
553 Jerko Mors 1 1 2
554 Jeroen Büller 1 1 2
555 Jeroen de Korte 1 1 2
556 Jip Zoonen 1 1 2
557 Joeri Hofstede 1 1 2
558 Joost Bosman 1 1 2
559 Joris de Graaf 1 1 2
560 Joris Geuze 1 1 2
561 Joris Sträter 1 1 2
562 Jort Rijks 1 1 2
563 Juan Tates 1 1 2
564 Klara Gmeinbauer 1 1 2
565 Kris van Velzen 1 1 2
566 Laurie Mulder 1 1 2
567 Loes van der Plaat 1 1 2
568 Lotje van Ruiten 1 1 2
569 Luca Bordes 1 1 2
570 Luca Perotti 1 1 2
571 Lukas Witsenburg 1 1 2
572 Maarten Jüch 1 1 2
573 Maarten Pel 1 1 2
574 Machteld van der Meer 1 1 2
575 Marcel Chambers (ej) 1 1 2
576 Marcel Dommisse 1 1 2
577 Marie-Louise Romijn 1 1 2
578 Mariska Hoogkamer 1 1 2
579 Marit Bak 1 1 2
580 Martijn Visser 1 1 2
581 Mathijs Tas 1 1 2
582 Matthijs Schakel 1 1 2
583 Maurits Sloots 1 1 2
584 Maxime Prenger 1 1 2
585 Melle Brinkman 1 1 2
586 Merel Dubois 1 1 2
587 Merel Thuis 1 1 2
588 Michiel Maaldrink 1 1 2
589 Nick van Es 1 1 2
590 Nienke Koeman 1 1 2
591 Olga Blomberg 1 1 2
592 Paul Poink 1 1 2
593 Paula Notenboom 1 1 2
594 Rebecca Kole 1 1 2
595 Rein Wolters 1 1 2
596 Rik van Niejenhuis 1 1 2
597 Robert van Cleef 1 1 2
598 Rogier Determan 1 1 2
599 Rogier Raat 1 1 2
600 Ron Tol 1 1 2
601 Ronald Kooistra 1 1 2
602 Rosemarijn Streefkerk 1 1 2
603 Rubi Ooms 1 1 2
604 Rutger Mulder 1 1 2
605 Sander Blokker 1 1 2
606 Sander Schrieken 1 1 2
607 Sander van Renesse 1 1 2
608 Saskia Spruit 1 1 2
609 Sjoerd Jorritsma 1 1 2
610 Steef van den Einden 1 1 2
611 Sterre Roelofs 1 1 2
612 Tahira van der Meulen 1 1 2
613 Thomas de Vries 1 1 2
614 Tjeerd Brenninkmeijer 1 1 2
615 Valentijn Zonjee 1 1 2
616 Vera Brouwer 1 1 2
617 Vincent van Dijk 1 1 2
618 Willem Crul 1 1 2
619 Adinda Pijpers 1 0 1
620 Alex Willems 1 0 1
621 Alexander Bridgewater 1 0 1
622 Alexander Swinkels 1 0 1
623 Aljo Velthuis 1 0 1
624 Andrea Cuyoers 1 0 1
625 Anna Diepraam 1 0 1
626 Anna van der Schaft 1 0 1
627 Anne Postma 1 0 1
628 Anne-Sophie Enthoven 1 0 1
629 Anne-Sophie Romijn 1 0 1
630 Annebeth Post Uiterweer 1 0 1
631 Anneleen Verkerk 1 0 1
632 Annette Allaart 1 0 1
633 Annika Soutendijk 1 0 1
634 Arjen Verra 1 0 1
635 Arne Lang 1 0 1
636 Arno de Vries 1 0 1
637 Arvid Breedveld 1 0 1
638 Astrid Druijff 1 0 1
639 Auke Kuiper 1 0 1
640 Bart Berenbak 1 0 1
641 Bart Schraag 1 0 1
642 Bas Nieuwenhuizen 1 0 1
643 Berend Schols 1 0 1
644 Berend Snijder 1 0 1
645 Bernadet van Os 1 0 1
646 Bertine Kamphuis 1 0 1
647 Bettina Poels 1 0 1
648 Boris van Breukelen 1 0 1
649 Bram Sloot 1 0 1
650 Carl Pappot 1 0 1
651 Carolien Smakman 1 0 1
652 Carolien van Lunteren 1 0 1
653 Charlotte Boers 1 0 1
654 Chloé Wichard 1 0 1
655 Chris Veltkamp 1 0 1
656 Christiaan Koenders 1 0 1
657 Christie Bruning 1 0 1
658 Clara Bax 1 0 1
659 Claus Heimes 1 0 1
660 Daan Hannessen 1 0 1
661 Daan Stolk 1 0 1
662 Daan van de Gender 1 0 1
663 Daan van Ederen 1 0 1
664 Daniel Brevoord 1 0 1
665 David de Boer 1 0 1
666 David Keuning 1 0 1
667 David Zomerdijk 1 0 1
668 De Jong 1 0 1
669 Debbie Roskam 1 0 1
670 Diederik de Boorder 1 0 1
671 Doede Rensema 1 0 1
672 Edo Lijklema 1 0 1
673 Eduard Mutsaerts 1 0 1
674 Edwin Baas 1 0 1
675 Eelco Bruinsma 1 0 1
676 Eeuwoud van den Heuvel 1 0 1
677 Ellen Cieraad 1 0 1
678 Elsbeth Zeijlemaker 1 0 1
679 Emma Jacobs 1 0 1
680 Emma Reeskamp 1 0 1
681 Erik-Jan Velthuizen 1 0 1
682 Erwin Groenhuis 1 0 1
683 Esther Harnisch 1 0 1
684 Evelien Ensink 1 0 1
685 Femke Koopman 1 0 1
686 Frank van de Velde 1 0 1
687 Fred van Essen 1 0 1
688 Freek Temming 1 0 1
689 Friso Moerman 1 0 1
690 Gabriel Molinari 1 0 1
691 Geertje Haverkamp 1 0 1
692 Géraldine van Veen 1 0 1
693 Gilles Müller 1 0 1
694 Guido Jurgens 1 0 1
695 Guillaume Turlan (nk) 1 0 1
696 Guus van de Beek 1 0 1
697 Guus van Wezel 1 0 1
698 Hanna Sevinga 1 0 1
699 Hannah Barnett 1 0 1
700 Hanne Messchendorp 1 0 1
701 Hanneke Hengst 1 0 1
702 Hans de Waal 1 0 1
703 Harm Smit 1 0 1
704 Harry Wien 1 0 1
705 Heleen Brandt 1 0 1
706 Hendrik Jan Hansma 1 0 1
707 Henk Prak 1 0 1
708 Ineke Langendijk 1 0 1
709 Ivo Scheer 1 0 1
710 Jaap van de Molen 1 0 1
711 James Wareham 1 0 1
712 Jan-Willem Huson 1 0 1
713 Jan-Willem Jonker 1 0 1
714 Jeffrey van Viersen 1 0 1
715 Jesse Heij 1 0 1
716 Jochem Veldman 1 0 1
717 Jochem Zonneveld 1 0 1
718 John Stuij 1 0 1
719 Joost Bon 1 0 1
720 Joost Hagens 1 0 1
721 Joost Kersten 1 0 1
722 Joost van Asperen 1 0 1
723 Jori Potters 1 0 1
724 Joris Lusink 1 0 1
725 Jorn van Wel 1 0 1
726 Jorrit Broertjes 1 0 1
727 Jos Hesp 1 0 1
728 Jozef Battjes 1 0 1
729 Julie Hagen 1 0 1
730 Jurgen Kokke 1 0 1
731 Kezik King 1 0 1
732 Kim Brouwer 1 0 1
733 Kim van den Houten 1 0 1
734 Koen Beijersbergen 1 0 1
735 Laura Rijkhold Meesters 1 0 1
736 Laurens Beck 1 0 1
737 Laurens Goderie 1 0 1
738 Laurens van der Graaff 1 0 1
739 Lennar Zinsmeister 1 0 1
740 Lisa de Gier 1 0 1
741 Maaike de loor 1 0 1
742 Maaike Groffen 1 0 1
743 Maarten Edie 1 0 1
744 Maarten Mooij 1 0 1
745 Maarten Nieuwenburg 1 0 1
746 Maarten Stork 1 0 1
747 Maartje Damen 1 0 1
748 Maartje Kruithof 1 0 1
749 Maartje Sleiffer 1 0 1
750 Maik Grundeken 1 0 1
751 Malou Koperdraat 1 0 1
752 Manon Klein 1 0 1
753 Marcel van Wolferen 1 0 1
754 Marein de Jong 1 0 1
755 Margreet Maijer 1 0 1
756 Maria de Boer 1 0 1
757 Marieke Grijpink 1 0 1
758 Marielle Hagen 1 0 1
759 Marijn Bonekamp 1 0 1
760 Marjolijn Jurres 1 0 1
761 Marloes Ekkelkamp 1 0 1
762 Marten Steketee 1 0 1
763 Marthe Schöpping 1 0 1
764 Martijn Admiraal 1 0 1
765 Martin Bosch 1 0 1
766 Martje Eduard 1 0 1
767 Mascha Kramer 1 0 1
768 Matthieu Janssen 1 0 1
769 Matthijs Hylkema 1 0 1
770 Meie van Laar 1 0 1
771 Meike van de Velde 1 0 1
772 Menno Drooglever 1 0 1
773 Michel Uiterwaal 1 0 1
774 Mieke van den Heuvel 1 0 1
775 Mijke Kanneworff 1 0 1
776 Monique Buwalda 1 0 1
777 Myra van Hengstum 1 0 1
778 Nanno Bolt 1 0 1
779 Nick ten Dam 1 0 1
780 Nicole van der Land 1 0 1
781 Niels Kuethe 1 0 1
782 Nienke de Jonge 1 0 1
783 Nienke Harte 1 0 1
784 Oscar Sparato 1 0 1
785 Pam Scheer 1 0 1
786 Patrick Mast 1 0 1
787 Patrick van Dongen 1 0 1
788 Patty Doesborg 1 0 1
789 Paul Revers 1 0 1
790 Peter Eecen 1 0 1
791 Peter Hesp 1 0 1
792 Peter Hollebeek 1 0 1
793 Peter van Heijster 1 0 1
794 Peter van Lieshout 1 0 1
795 Peter van Veen 1 0 1
796 Pieter Brascamp 1 0 1
797 Pieter van den Hoek 1 0 1
798 Pim van Loon 1 0 1
799 Rachel Morssink 1 0 1
800 Ramon Bussing 1 0 1
801 Ramon Driesse 1 0 1
802 Remus Otten 1 0 1
803 Rene Hoens 1 0 1
804 Rian van der Oord 1 0 1
805 Riens Dijkstra 1 0 1
806 Rik van der Kleij 1 0 1
807 Rob Bingen 1 0 1
808 Robbe Mourits 1 0 1
809 Roel de van der Schueren 1 0 1
810 Roland Hufnagel 1 0 1
811 Roos Hageman 1 0 1
812 Rosan van der Werf 1 0 1
813 Ruben Beekmans 1 0 1
814 Samuel Nijhuis 1 0 1
815 Sander Bussink 1 0 1
816 Sanne Lammers 1 0 1
817 Sieske Boers 1 0 1
818 Sjoerd Hardeman 1 0 1
819 Sophie Kerssemakers 1 0 1
820 Stan Willemse 1 0 1
821 Steef Smit 1 0 1
822 Steffen de Vries 1 0 1
823 Stephan Grzelkowski 1 0 1
824 Stijn Stevens 1 0 1
825 Stijn van Deursen 1 0 1
826 Sven Valstar 1 0 1
827 Tamar Freeve 1 0 1
828 Thomas de Groot 1 0 1
829 Thomas Kruithof 1 0 1
830 Thomas Reijerkerk 1 0 1
831 Tijmen Jong 1 0 1
832 Tijmen van Beek 1 0 1
833 Tim Koks 1 0 1
834 Tim Vonsée 1 0 1
835 Tobias Maes 1 0 1
836 Tom Jansen 1 0 1
837 Viljo van Assenbergh 1 0 1
838 Vincent Oord 1 0 1
839 Vivian van Tol 1 0 1
840 Werner van der Meer 1 0 1
841 Wilkin Stitselaar 1 0 1
842 Willem Feltkamp 1 0 1
843 Willem Koeman 1 0 1
844 Willy Gölz 1 0 1
845 Wim in 't Hout 1 0 1
846 Wladimir Tameling 1 0 1
847 Wouter Dambrink 1 0 1
848 Wouter Dijkshoorn 1 0 1
849 Wouter Wolzak 1 0 1
850 Xander Plezier 1 0 1
851 Yanniek van den Eeden 1 0 1
852 Young Kon Lambeck 1 0 1
853 Michiel Meerman 0 5 5
854 Maartje Breeman 0 4 4
855 August Oudshoorn 0 3 3
856 Caryn Davies 0 3 3
857 Dolf Grande 0 2 2
858 Emmie Wienhoeven 0 2 2
859 Loes van der Vliet 0 2 2
860 Vincent van Kouwhoven 0 2 2
861 Anne Browning 0 1 1
862 Annelies Krieckaart 0 1 1
863 Aranka van Wesemael 0 1 1
864 Bas van der Bij 0 1 1
865 Bouke Bentvelsen 0 1 1
866 Eelco de Jong 0 1 1
867 Elisa Dam 0 1 1
868 Ellen van der Meer 0 1 1
869 Emma Groenveld 0 1 1
870 Esmoreit van de Velde 0 1 1
871 Floortje Peereboom 0 1 1
872 Frans Beishuizen 0 1 1
873 Fren Smulders 0 1 1
874 Jan Bart Sloothaak 0 1 1
875 Jannik Faierson 0 1 1
876 Jasper Smink 0 1 1
877 Jeroen Wiemer 0 1 1
878 Jochem Stormmesand 0 1 1
879 Jolijn ten Bos 0 1 1
880 Joost van der Sluis 0 1 1
881 Jorine Zandhuis 0 1 1
882 Karen Tessel 0 1 1
883 Klaas Pel 0 1 1
884 Lonneke Bähler 0 1 1
885 Lotte Duursma 0 1 1
886 Madeleine Raterink 0 1 1
887 Marleen Janssen 0 1 1
888 Marleen Veldbrugge 0 1 1
889 Mathilde Verster 0 1 1
890 Merel Steinweg 0 1 1
891 Nienke Groen 0 1 1
892 Paul Hofma 0 1 1
893 Rawin Moese 0 1 1
894 Renske Keijzer 0 1 1
895 Rieke Gilijamse 0 1 1
896 Ronald Wagemakers 0 1 1
897 Sisse Johansen 0 1 1
898 Sjoerd Elferink 0 1 1
899 Sten Postma 0 1 1
900 Sven Hazejager (ej) 0 1 1
901 Tessel Vossenberg 0 1 1
902 Tim Kortlever 0 1 1
903 Tony Galic 0 1 1
904 Wies Rebel 0 1 1
905 Wouter Jong 0 1 1
Naam #tellende blikken #niet tellend #totaal aantal blikken Buitenlandse wedstrijddeelname
1 Sander Döpp 13 16 29 Henley Royal Regatta - Temple Challenge Cup (x2), SB WK 2011 (6e)
2 Floortje Vas Visser 10 4 14
3 Aranka Kops 6 0 6 Europian Championships 2019&2020 (3e), World Cup 2019, World championships 2019 (2e)
4 Lisette Berends 3 5 8 Berlijn (1e), Head of The Charles 2016
5 Doddy Wolfs 3 4 7
6 Julia Groenveld 2 6 8 Berlijn (1e)
7 Rosa Wartena 2 5 7 Berlijn (1e)
8 Bob Hersbach 2 1 3 Henley Royal Regatta - The GP Jefferies Memorial Trophy - Senior Eights (2e)
9 Inge Struijk 2 1 3
10 Mike Keizer 2 0 2
11 Valentine Gu 2 0 2
12 Anna Mayer 1 4 5
13 Emma Groenveld 1 2 3
14 Kristine van Doorn 1 2 3
15 Rinske Oosterhout 1 2 3
16 Amy Kurver 1 1 2
17 Hannah Barhoorn 1 1 2
18 Laura Koppe 1 1 2
19 Marieke den Hertog 1 1 2
20 Hedda van Noppen 1 0 1
21 Leontien Draper 1 0 1
22 Maxime Prenger 1 0 1 Ghent International Spring Regatta (1e)
23 Monique Hoogeveen 1 0 1
25 Pauline Huurdeman 1 0 1
26 Sander Quast 0 1 1
27 Suzanne Bossers 0 1 1 Henley Royal Regatta Temple 8+ 2015
28 Lotte Wolfenter 0 0 0 SB WK 2020 (SB M4+), 2021 (SB D8+ Zilver)

Partners

Sponsors

Powered by FOYS